





Grotere hoeveelheid bestellen?
- Voor 21:00 besteld vandaag verstuurd!
- 40 dagen bedenktijd!
- Gratis verzending v.a. €100 (NL)!
- Zondag besteld maandag in huis!






















De Agu SEQ Regenjas is speciaal ontworpen voor vrouwen die ook tijdens een regenbui stijlvol en comfortabel onderweg willen zijn. Deze lange regenjas met vrouwelijke pasvorm is ideaal voor dagelijks gebruik in de stad. Dankzij de zwarte kleur is hij moeiteloos te combineren met iedere outfit.De jas biedt bescherming tegen de elementen zonder dat je inlevert op bewegingsvrijheid of ademend vermogen. En met het slimme poncho-systeem is hij perfect geschikt voor op de fiets. Een functioneel ontwerp waarin je gezien mag worden.
Deze jas draag je zoals jij wilt, als klassieke regenjas of als ruime poncho over het stuur. De onderzijde van stretchmateriaal beweegt met je mee en de handlussen zorgen ervoor dat de jas niet opwaait. Hierdoor blijf je altijd in controle, ook tijdens een fietstocht in de regen. Met het Poray 10.000-membraan is de jas volledig water en winddicht, maar tegelijkertijd ademend. Zo blijf je droog én comfortabel, hoe nat het ook wordt.
De capuchon is verstelbaar en voorzien van een vizier dat je zicht niet belemmert. Het ventilatiepaneel op de rug houdt het fris van binnen. Met verstelbare mouwen en een kinbeschermer bij de rits is ook aan de kleinste details gedacht. Alles om jouw comfort te maximaliseren, elke dag opnieuw.
Met de Agu SEQ Regenjas kies je voor comfort, bescherming en stijl in één slimme jas.
Nog niet uitgekeken? Bekijk hier al onze regenkleding.
vragen of opmerkingen over dit product, neem dan gerust contact op met onze klantenservice.
Toon meer
Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..
Maak je bestelling compleet